Şirketimiz

Aerosol sektörünün önde gelen üretici-ihracatçı firmalarından biri olan Matsan Grup, kendi markaları ve özel etiketli ürünleri ile dünya çapında 90'dan fazla ülkede milyonlarca tüketiciye ulaşmaktadır.

Tarihçe

MATSAN GROUP'un temelleri 1976 yılında eczacı Atilla Öztürk tarafından atıldı. O dönemde Peykhane Özgür Eczanesi'ni işleten Atilla Bey, halk sağlığı ilaçları formüle etmeye başladı ve şirketi kurdu.

devamı...

Misyon

Yüksek kalitede, çok çeşitli, sürdürülebilir, ulaşılabilir ürünler sunarak aerosol sektöründe her zaman öncü olmak. Daha iyisi, güzeli diyen bir şirket olarak müşterilerimize ve çevreye değer katan inovasyonlar geliştirmek ve sektörün gelişimine katkı sunmak.

Vizyon

Felsefemizin temelinde 3 ana hedef var. Üretimde yüksek kaliteyi yakalamak, daha fazla seçenek sunmak ve bu seçenekleri uygun fiyata sunmak.

Siz her zaman daha iyisine, güzeline ulaşın diye; biz de daha iyisi ve güzeline odaklanarak üretmeye devam ediyoruz...

devamı...

AR-GE

Müşteri memnuniyetini ve çevreye duyarlılığıöncelikli hedef olarak benimseyen ve aerosol ürünleri alanında lider tedarikçi olma vizyonuyla hareket eden MATSAN GROUP, AR-GE çalışmalarına odaklanmak ve gelişmişürün sistemleri tasarlamak, geliştirmek ve entegre etmek için özel bir Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) departmanına sahip.

devamı...

Üretim

MATSAN GROUP, Türkiye'nin en büyük sanayi bölgelerinden olan Gebze'deki 12.000 metrekarelik üretim tesisinde günde 300.000 adet kapasiteyle faaliyet gösteriyor. Esnek dolum sistemleri sayesinde 10.000’den az sayıda serileri de üretebilen şirketimiz, müşterilerinin pazara girmesini, pazarda var olmasını kolaylaştırır.

devamı...

Değerler

Kendimize verdiğimiz bir söz var; kullanmayacağımız hiçbir ürünü satmamak. Bu yüzden standardımız yüksek. Ve bizim için yüksek standartta iş üretmek; kalite demek. Çok fazla seçeneği aynı yüksek kalitede üretmek; profesyonellik demek. Bu profesyonelliği sürdürecek ekibi oluşturmak; takım ruhunu yakalamak demek. Takım ruhuyla çevreye duyarlı, yüksek kaliteli ürünler yapmaksa müşteri memnuniyeti demek…

devamı...

Kalite&Sertifikalar

ISO 9001-2008 kalite sistem belgesine sahip olan üretim tesisi Toplam Kalite Yönetimi prensipleri çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından izleniyor ve denetleniyor.

Ürünlerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde izinli ve tescil edilmiş olup "Toplam Kalite" sistemi prensiplerine göre üretiliyor.

devamı...