KALİTE POLİTİKASI

MATSAN GRUP, son kullanıcılara rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmaya kendini adamıştır. Grup, uzun yıllardır yapılan tüm araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında yüksek kaliteli ürün yelpazesine ulaşmıştır. Grup şirketleri tarafından geliştirilen tüm markalar Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde izinli ve tescil edilmiştir, “Toplam Kalite” sistemi koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

Şirket, 2003 yılından bu yana ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Grubun Kalite Politikası, tüketici ve pazar istekleri doğrultusunda  ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2004 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının koşullarına uyarak, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla ulusal ve uluslar arası yasalara uygun, çevrenin korunmasına yönelik çözümlerle  en iyi hizmeti sunan bir kurum yapısı ile iyileşmeyi bir politika olarak benimsemiştir.

Hedefimiz; faaliyet gösterdiğimiz aerosol sektöründe kozmetik ürünler, insektisit ürünler, genel amaçlı aerosol ürünler ve tıbbi cihaz yönetmeliği kapsamındaki ürünlerle, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak ürünlerimizi zamanında  ve kaliteli üreterek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kalite sistem şartlarına uyarak sürekli iyileştirme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak ekip ruhu oluşturup sektörün önde gelenleri arasında sürekli yer almaktır.