GÜÇLÜ NOKTALAR

1. Müşteri Odaklı Yaklaşım : Müşteri gereksinimleri işimizin merkezinde yer almaktadır. Müşteri talepleri ile bağlantılı olarak çözümler sunmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak Grubun ana varlık nedenidir.

2. Araştırma Ve Geliştirme : Grup, sürekli olarak daha iyi çözümler konusunda yeni ürün konseptleri ve ürün gözden geçirmeleri üzerinde çalışmaktadır. Kendi bünyemizde AR-GE laboratuarımız bulunmaktadır, aynı zamanda Türkiye ve Avrupa’nın farklı akredite laboratuarları ile birlikte çalışıyoruz. Grubun temin ettiği ürün türlerinin sayısı her yıl artmaktadır ve müşterilerine “hepsi bir arada” hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

3. Kalite Sistemi : Şirket, ISO 9001:2008 kalite sistemi çerçevesinde faaliyet göstermektedir. MATSAN GROUP, kendi bünyesinde üstün niteliklere sahip kalite kontrol ekibine sahip olduğundan işin her alanında müşterilerinin güvenilir ortağı olmayı hedeflemektedir.

4. Üretim Kapasitesi : Grup, sektöre daha kusursuz bir hizmet verebilmek üzere verimlilik ve kapasiteyi arttırmak amacı ile her yıl bina ve ekipmana yatırım yapmaktadır.

5. Markalaşma : Grup, 2009 yılından başlayarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda markalaşma stratejisini başlatmıştır. Grup, haşere kontrol grubundan (MATKOV ®) başlayarak, kendini yüksek kaliteli üretim ve hizmet yeteneği alanında 35 yıllık deneyiminin verdiği güçle pazardaki diğer markalarla rekabete adamıştır.

6. Sözleşmeli/Fason Üretim : Grup, yıllardır tanınmış yerli ve uluslararası markalara özel markalı ürün üretimi konusunda tercih edilen bir hizmet tedarikçisidir. Günümüzde bile Markanız için yüksek kaliteli Sözleşmeli Üretim hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bağlantı kurunuz.

7. Lokasyon : Grubun tesisi, Türkiye Kocaeli, Gebze’de bulunmaktadır. Gebze, İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en eski sanayi bölgelerinden biridir. 2 uluslararası limanları arasında yer almaktayız. Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika olmak üzere 3 kıtanın arasında bir bağlantı noktasıdır. Konumunun avantajı nedeniyle düşük maliyetli ve hızlı nakliye seçeneklerine sahip olarak tüm bu kıtalara tedarik hizmeti sunabiliyoruz.